تبلیغات
BLACK - GAMES - بخش دانلودxbox 1(جدیدترین بازیxbox)
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)

دانلود بازی Assassin’s Creed III برای XBOX360

نسخه سوم از سری بازی های Assassin’s Creed در مورد انقلاب آمریکا و مبارزه آن ها با بریتانیا است.در ACIII در شهرهایی مانند بوستون، نیویورک و فیلادلفیا قرار می گیرید، اما محیط بازی با وجود این شهرها، همچنان وحشی است و از خشونت بالایی برخوردار است. در دموی به نمایش درآمده، بازیکنان کانر را مشاهده می کنند با استفاده از محیط بازی و درختان مختلف و ساختمان ها، مسیرش را طی می کند. آقای الکس هاچینسون (Alex Hutchinson) کارگردان بازی می گوید: "شکل معماها و بالا رفتن از چیزهای مختلف در این بازی متفاوت است. یکی از قسمت های خوب این بازی انیمیشن های کانر است که بسیار زیبا از کار درآمده اند. همچنین شکل بازی به گونه ای است که بازیکنان می توانند معماهای آن را حل کنند، چون المان های آشنایی برای حل کردن آن ها در نظر گرفته شده اند.شخصیت بازی می تواند از بین درختان عبور کند و یا در بوته ها پنهان شود. او از طبیعت وحشتی ندارد و خودش را بخشی از آن می داند. در یکی از مراحل، کانر به شکلی مخفیانه وارد کمپ نیروهای انگلیسی می شود. او از مسیرهای کوهستانی و آبی، راه خودش را به این کمپ باز می کند و به شکلی حرکت می کند که کسی متوجه او نشود. کانر کمپ را بررسی می کند و چیزی نظرش را جلب می کند

 

|بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|

Assassins Creed III XBOX360-COMPLEX

 

Assassins.Creed.III دانلود بازی Assassin’s Creed III برای XBOX360

 

دانلود + ادامه مطلب
FIFA13PAL دانلود بازی FIFA 13 PAL برای XBOX360

سری بازی های FIFA همیشه موردپسند اکثر علاقه مندان به بازی های کامپیوتری بوده و هست. بازی ای که قدرتمندترین رقیب سری  بازی های PES میباشد که چندی پیش با نسخه PC خود سر و صدای زیادی به پا کرده است. هم اکنون FIFA نیز نسخه XBOX 360 خود را عرضه کرده است و تا ساعاتی دیگر نسخه PC آن نیز از همین سایت قابل دانلود میباشد. بازی از نظر گرافیکی در سطح قابل قبولی قرار دارد و طراحی کاراکتر ها و شباهت حرکات آنها با دنیای واقعی فوتبال حقیقتا ستودنیست. شما در این نسخه از بازی میتوانید توپ را به هرجهتی که مایل باشید حرکت دهید. همچنین سیستم تک به تک بازی نیز با استفاده از حالت های مختلف دیریپل زنی به جذلبیت بازی می افزاید. این نسخه از بازی بخ صورت PAL و با فرمت iso میباشد.شما میتونید این بازی را به صورت رایگان از وبسایت سیب دانلود دریافت نمایید.

 

WalkingDead Episode35 دانلود بازی The Walking Dead Episode 3 برای XBOX360

بازی The Walking Dead یکی از محبوب ترین بازی هایی میباشد که از روی سری فیلم های همین بازی ساخته شده است. تاکنون ۲ فصل از ۵ فصل این بازی توسط کمپانی TELLTALE GAMES ساخته شده بود که توسط وبسایت سیب دانلود در اختیار شما عزیزان قرار گرفت.اما جدید ترین نسخه این بازی که سومین فصل از این بازی معروف میباشد با نام The Walking Dead Episode 3 Long Road Ahead تولید شده است که هم اکنون نسخه XBOX 360 آن از سایت سیب دانلود در اختیار شما دوستداران این بازی قرار میگیرد. این نسخه از بازی طبیعتا ادامه ۲ نسخه قبلی خود میباشد که با گیم پلی هیجان انگیز و البته ترسناک خود هر پلیری را مجذوب خود میکند و او را برای نسخه های بعدی بازی تشنه تر میکند. نبرد با زامبی ها، گریز از دست آنها و گهگاهی کشتن آنها حقیقتا حس ترس را در شما برانگیخته خواهد کرد. پیشنهاد میکنیم که این بازی زیبا را به هیچ وجه از دست ندهید.

 
 
 
 

آخرین مطالب