تبلیغات
BLACK - GAMES - عنوان DmC: Devil May Cry بر روی 60 فریم اجرا نخواهد شد
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : سه شنبه 16 آبان 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi


طبق گفته شركت Capcom عنوان DmC: Devil May Cry بر روی 30 فریم اجرا خواهد شد اما افزود كه استودیو Ninja Theory با استفاده از حقه های جالب و ویژگی های تكنیكی به گونه ای این عنوان را طراحی كرده است كه 60 فریم به نظر میرسد. شاید این كمی گیج كننده باشد اما در ادامه دید ما نسبت به این موضوع بازتر خواهد شد.


در طی مصاحبه Eurogamer با جناب آقای Hideaki Itsuno از شركت Capcom در مورد چگونگی این مورد كه بازی از لحاظ ظاهری 60 فریم به نظر میرسد اما فریم پایه آن 30 است سوالاتی پرسیده شد و ایشان به این سوالات پاسخ داد.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
جناب Itsuno در جواب به سوالات مربوطه گفت

ما با كمك Ninja Theory از ویژگی های موتور Unreal به شكلی استادانه بهره گرفتیم.همچنین با استفاده از قابلیت های تكنیكی خاص كاری كردیم تا بازی در نگاه ظاهری روان تر و بالاتر از 30 فریم به نظر بیاید و مخاطب آن را 60 فریم احساس كند.
بنابراین اگر بازی 30 فریم باشد شما به هنگام تجربه این عنوان بنابر بهره گیری از حس بینایی خود احساس میكنید كه این عنوان 60 فریم است و آن را روان تر از حالت معمول احساس میكنید و برخلاف فریم پایه 30 مغز شما به گونه ای تصور میكند كه سرعت اجرای بازی بالاتر است.
همچنین در كنار صحبت های ایشان Ninja Theory نیز صحبت كوتاهی در این مورد كرد.

این عنوان در PC بر روی 60 فریم اجرا می شود اما با 30 فریم نیز آماده است تا امتحان خود را بر روی كنسول ها پس دهد تا جایی كه ممكن است بعد از تجربه این عنوان در دیگر بازی ها احساس كندی و تنبلی كنید.
آیا گفته ی آنها درست است؟ 

این عنوان در تاریخ January 15th بر روی PS3، Xbox360 و PC عرضه می شود.


منبع:VG247موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار PC , اخبار Xbox , اخبار PS3 ,
برچسب‌ها: عنوان DmC: Devil May Cry بر روی 60 فریم اجرا نخواهد شد , بازی DmC: Devil May Cry بر روی 60 فریم اجرا نخواهد شد , بازیDmC: Devil May Cry , بازیDevil May Cry ,

آخرین مطالب