تبلیغات
BLACK - GAMES - نسخه دیجیتالی مجله Game Informer با اطلاعات كامل از عنوان GTA V امروز عرضه می شود.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : جمعه 19 آبان 1391
نویسنده : Yousef Ayoubiمدت ها است كه تمامی طرفداران عنوان محبوب Grand Theft Auto 5 منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این عنوان هستند اما به نظر میرسد كه دیگر این انتظارات به سر آمده است چون تا ساعاتی دیگر ( ساعت 5pm GMT یا 20:30 به وقت ایران ) نسخه دیجیتالی این مجله منتشر میشود و این به معنای انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی است.

ادامه ی خبردرادامه ی مطلب»»»

سردبیر این مجله جناب Andy McNamara تاكید كرد كه 18 صفحه از این مجله به این عنوان تعلق دارد كه بیشترین تعداد صفحه در كل تاریخ این مجله است.همچنین وی در ادامه حرف های خود افزود كه این عنوان عالی است و در این مجله اطلاعات بسیار زیادی از این بازی پوشش داده خواهد شد.

این نسخه از مجله Game Informer را می توان از راه های مختلف و به صورت اینترنتی نیز خریداری كرد كه خود یك امتیاز مثبت به حساب میاید.هم چنین گفته شده كه نسخه فیزیكی این مجله از تاریخ November 16th در دكه های روزنامه فروشی قرار خواهد داشت.البته قرار است كه تریلر دوم عنوان GTA V در تاریخ November 14th عرضه شود كه این مورد خارق العاده است.

عنوان Grand Theft Auto 5 بهار سال آینده بر روی PS3 و Xbox360 عرضه می شود.
موضوعات مرتبط: اخبار بازی , اخبار Xbox , اخبار PS3 ,
برچسب‌ها: نسخه دیجیتالی مجله Game Informer با اطلاعات كامل از عنوان GTA V امروز عرضه می شود. , مجله Game Informer با اطلاعات كامل از عنوان GTA V امروز عرضه می شود. , مجله اینترنتی GTA V ,

آخرین مطالب