تبلیغات
BLACK - GAMES - Mass Effect 4 با استفاده از موتورFrostbite 2 ساخته میشود.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : سه شنبه 23 آبان 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
طی اطلاعات جدیدی که آقای Yanick Roy کارگردان استودیو BioWare Montreal منتشر کرده، اعلام شده که نسخه بعدی این سری یعنی Mass Effect 4 با موتور گرافیکی قدرتمند شرکت DICE یعنی موتور Frostbite 2 ساخته می شود، وی در ادامه نیز به طرفداران این بازی قول داده که، به نسخه های قبلی Mass Effect وفا دار بمانند. پس بدیهی است که Mass Effect 4 به کلی از ریشه های خود دور نمی شود و سعی شده که مشابه شماره های قبلی خود.


برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»

این پست که در بلاگ رسمی شرکت BioWare منتشر شده است ،Roy به طور رسمی اعلام کرده که استودیو BioWare Montreal مامور به ساخت نسخه ی چهارم Mass Effect شده است، همچنین در ساخت این بازی شعبه ی Edmonton به سرپرستی Casey Hudson با این شرکت همکاری خواهد کرد.


آقای Roy همچنین اعلام کرد که Mass Effect 4 از ویژگی های زیادی که توسط شعبه Edmonton برای ساخت بازی Dragon Age 3 به کار برده بود استفاده خواهد کرد.


Roy گفت: " در حال حاضر نمی توانم حرف های زیادی در مورد بازی بگویم، اما می توانم بگویم که بازی با موتور قدرتمند Frostbite ساخته می شود، به همراه مکانیزم ها و ویژگی هایی از تیم ساخت Dragon Age III که زمان بسیاری برای ساخت آن گذاشته شده است."


"نکته دیگری که که باید بگویم این است که سعی میکنیم بازی نسبت به 3 شماره قبلی خود تا حدی که ممکن است وفادار باقی بماند ، ما دنبال کشف روش هایی جدید هم در گیم پلی و هم در داستان بازی هستیم. قصد ما ایجاد گونه های جدید بیگانگان، ایجاد کهکشانی بزرگ برای اکتشاف و سیاحت و البته ساخت داستانی غنی و گیرا میباشد ."

این استدیو در حال حاضر مشغول به استخدا نیروی جدید است.موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها ,
برچسب‌ها: اخباربازی ها , اخباربازی , Mass Effect 4 با استفاده از موتورFrostbite 2 ساخته میشود. , بازی Mass Effect 4 با استفاده از موتورFrostbite 2 ساخته میشود. , اخبارpc , اخبارxbox , اخبارPS3 ,

آخرین مطالب