تبلیغات
BLACK - GAMES - Rayman Legends، عامل به تاخیر افتادن Beyond Good and Evil 2
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : چهارشنبه 24 آبان 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi


برطبق سخنانی از جانب مدیر عامل کمپانی Ubisoft، آقای Yves Guillemot، ساخت دنباله ای بر بازی Beyond Good & Evil به دلیل درگیر بودن کارگردان این بازی، آقای Michel Ancel، در دیگر پروژه خود یعنی Rayman Legends، به آهستگی پیش می‌رود.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
هفته گذشته، آقای Guillemot ضمن صحبت با سایت Polygon اذعان داشت: " چیزی در حال حاضر بسیار مهم است، این است که Michel Ancel در یک زمان بر روی چندین پروژه مختلف مشغول به کار است. او سال گذشته مشغول ساخت Rayman Origins بود و امسال با جدیت در حال ساخت Rayman Legends است. پس همان طور که می‌دانید، او برای انجام این موارد به زمان زیادی نیازمند است. حقیقت این است که کار کردن بر روی Rayman Legends، سرعت ساخت Beyond Good and Evil 2 را کاهش داده است."

وی هم چنین خاطر نشان کرد که آن ها مشغول ساخت این بازی هستند اما تا زمانی که آقای Ancel مشغول ساخت Rayman Legends است، شنیدن اخباری پیرامون Beyond Good and Evil 2 به این زودی امکان پذیر نخواهد بود.

نسخه HD بازی Beyond Good & Evil سال گذشته بر روی کنسول PS3 منتشر شد اما نسخه اصلی در سال 2003 منتشر شده بود. بازی در سال عرضه خود از نظر تجاری به خوبی موفق نبود اما با بازخوردها و نقدهایی بسیار مثبت روبرو شد.


موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار PS3 , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها ,
برچسب‌ها: اخباربازی ها , اخباربازی , اخبارPS3 , Rayman Legends , عامل به تاخیر افتادن Beyond Good and Evil 2 , عامل به تاخیر افتادن بازیBeyond Good and Evil 2 ,

آخرین مطالب