تبلیغات
BLACK - GAMES - بازی GTA: Vice City بدلیل نقض کپی رایت موسیقی، از Steam حذف شد
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : یکشنبه 28 آبان 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi

اگر شما هم یکی از طرفدارارن سری بازی های Grand Theft Auto باشید، مطمئنا بازی GTA: Vice City را بعنوان یکی از بهترین ها در این سری می شناسید. متاسفانه برای علاقمندان این بازی خبر بدی منتشر گردیده است.ادامه ی خبردرادامه ی مطلب»»»


بر اساس گزارشات منتشر شده، بازی Vice City بدلیل آنچه نقض قانون کپی رایت یکی از تراک های استفاده شده در بازی می باشد، با شکایت شرکت "سونی میوزیک اینترتینمنت" (Sony Music Entertainment) از روی Steam حذف گردید.

موزیکی که باعث این ماجرا گردیده ظاهرا یکی از تراک های معروف "مایکل جکسون" می باشد که با عنوان "Wanna be startin’ something" معروف است. این موزیک در بازی Vice City و در ایستگاه شماره 105 رادیویی بازی قابل شنیدن است.

البته افرادی که قبلا این بازی را از Steam خریرداری کردند، نگران نباشند. زیرا همچنان می توانند این بازی را دانلود و اجرا نمایند. ولی از این به بعد این بازی قابل خریداری نیست و افراد جدید نمی توانند بازی را در Steam سفارش دهند.

ابندا تصور می شد دلیل اصلی خروج این بازی از Steam این باشد که، بازی Vice City بر روی iOS و آندروید منتشر گردیده ولی مشخص شد این مسئله دلیل حذف این بازی از روی Steam نیست.

این اولین باری نیست که مشکلات ناشی از کپی رایت باعث متوقف شدن فروش دیجیتالی یک بازی می گردد. بازی Hitman: Contracts نیز توسط کمپانی "آتلانتیک رکوردز" (Atlantic Records) از عرضه بر روی Steam منع گردید. قطعه "Immortal" از آلبوم "Pure Rock Fury" که توسط "Clutch" تهیه گردیده بود، بدلیل عدم دوباره سازی و در نتیجه مشمول قانون کپی رایت شدن، باعث جلوگیری از انتشار این بازی شد.

کمپانی Rockstar اعلام کرده بزودی زود، بازی Vice City مجددا قابل دسترس خواهد بود. اما هنوز تاریخ مشخصی اعلام نشده است.موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها ,
برچسب‌ها: اخباربازی ها , اخباربازی , بازی , بازی GTA: Vice City , GTA: Vice City بدلیل نقض کپی رایت موسیقی از Steam حذف شد , بازی GTA: Vice City بدلیل نقض کپی رایت موسیقی از Steam حذف شد ,

آخرین مطالب