تبلیغات
BLACK - GAMES - نویسنده ی اصلی سری Syberia ساخت Syberia 3 رسما آغاز شد.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : سه شنبه 7 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
http://images.vg247.com/current//2012/11/20121127_syberia.jpg

سازنده این سری Benoît Sokal از دنباله ی جدید این بازی در صفحه ی Facebook, اش رونمایی كرد و عنوان كرد كه این بازی با مشاركت وی و شركت ناشر فرانسوی Anuman Interactive در حال ساخت می باشد.
این بازی ماجراجویانه برای انتشار در یكی از سال های 2014یا 2015 به صورت مولتی پلتفرم در نظر گرفته شده است.و موسس استودیوی Microïds آقای Elliot Grassiano این تیم جدید را در ساخت این عنوان رهبری می كند.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»حدود سه سال پیش بود كه استودیوی Microïds توسط شركت Anuman Interactive خریداری شد و آنها تصمیم گرفتند كه با همكاری هم یك شركت بازی سازی با نام و نشان جدید را راه بیاندازند.
گفته ی سازندگان بازی كه: " هنوز تا تبدیل شدن ما به یك شركت بین المللی در زمینه ی بازی های ادونچر یك قدم مانده است." مهر تاییدی است بر ساخت Syberia 3.
Stéphane Longeard بعنوان مدیر عامل شركت Anuman گفت:
بعد از 2 سال صبر به خاطر هوادارانمان توانستیم تا Benoit و Elliot را به تیم ساخت بازی بازگردانیم وهمین جا اعلام میكنم كه پروژه ی Syberia رسما وارد فاز تولید خودش شده است.
Sokal پس از بازگشت دوباره اش به تیم گفت:
این بازی باحس باورنكردنی وتاثیر گذاری كه داشت توانست به سرعت در دل بازیكنان جای باز كند .به همین خاطر آنها(طرفداران) از این عنوان بیش از پیش توقع دارند.
امروز طرفداران بازی های ادونچر كه سالیان سال است انتظار كشیده اند حقیقتا شایسته ی یك دنباله ی مناسب برای این بازی به عنوان پاداش وفاداریشان هستند.
ساخت یكی دیگر از بازی های ادونچر Kate Walker وهمچنین همكاری با تیم Anuman Interactive برای من یك افتخار محسوب می شود. من دو اپیزود اول این بازی را با كمك Elliot ساختم بنابراین خوشحالم كه در ساخت دنباله ی این بازی هم با وی همكاری میكنم وفكر می كنم با همكاری شركت Anuman Interactive ما میتوانیم موجب تكامل و پیشرفت چشمگیری در صنعت بازی های ادونچر بشویم.
Syberia در سال 2002 منتشر و پس از آن دنباله ای در سال 2004 برایش ساخته شد هردوی این بازی ها دارای نقاط مشتركی با عنوان دیگر Sokal یعنی Amerzone داشتند كه به جرات می توان گفت كه هر سه عنوان در لیست پرطرفدارترین عناوین تاریخ جای دارند.


موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها ,
برچسب‌ها: اخباربازی , اخباربازی ها , بازی Syberia 3 , نویسنده ی اصلی سری Syberia ساخت Syberia 3 رسما آغاز شد. , با بازگشت نویسنده ی اصلی سری Syberia ساخت Syberia 3 رسما آغاز شد. , ایا با بازگشت نویسنده ی اصلی سری Syberia ساخت Syberia 3 رسما آغاز می شود. ,

آخرین مطالب