تبلیغات
BLACK - GAMES - اخبار VGA 2012
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : سه شنبه 7 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi


شنبه 17 آذر، ساعت 5:30 دقیقه‌ی صبح به وقت ایران (Countdown)، شاهد برپایی دهمین مراسم تلویزیونی VGA از کانال Spike خواهیم بود. Samuel L. Jackson، بازیگر سرشناس هالیوود برای چهارمین بار مجری مراسم امسال که با نام VGA Ten نیز شناخته می‌شود، خواهد بود. نمایش موزیکال مراسم با هنرمندی Linkin Park و Tenacious D اجرا می‌شود. و Geoff Keighley نیز به نقش همیشگی خود یعنی تهیه کننده و مسئول تدارکات بازخواهد گشت.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»همواره قبل از برگزاری مراسم، شاهد منتشر شدن برخی اخبار در مورد محتوای مراسم و نمایش‌ها و رونمایی‌هایی که قرار است انجام شود هستیم که تا کنون سه تای آن‌ها مشخص شده است:

1- نمایش جدید از The Last of Us که در آن شخصیت زن جدید بازی رونمایی می‌شود.
GameInformer در این باره نوشته است: "به نظر می‌رسد الی و جوئل به شخصیت زن مرموزی در TLoU ملحق شده‌اند. او کیست؟ آیا قابل اعتماد است؟ منتظر باشید."
2- نمایش جدید از Gears of War: Judgment
دقیقا معلوم نیست ماکروسافت چه چیزی برای ما آماده کرده است، تنها GI در این مورد نوشته است، "نگاهی تازه" به بازی به همراه "محیط‌هایی که تاکنون ندیده اید." (تصاویر زیر)
3- تریلر جدید از South Park: the Stick of Truth بروز می‌شود.


موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار PC , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , E3 2013 ,
برچسب‌ها: اخبار VGA 2012 , اخبارنظرسنجی VGA 2012 , اخباربازی , اخباربازی ها , اخباربهترین بازی , انتخاب بهترین بازی ,

آخرین مطالب