تبلیغات
BLACK - GAMES - wii mini با قیمت 99.9$ به بازار عرضه خواهد شد
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : چهارشنبه 8 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
طبق گفته نینتندو کنسول wii mini فعلا فقط در کانادا در 7 دسامبر با قیمت 99.99$ عرضه خواهد شد، فعلا برنامه ای در ضمینه عرضه آن در مناطق دیگر وجود ندارد.


نمایی از کنسول جدید و فوق العاده زیبای نینتندو

شما میتوانید با مراجعه به صفحه رسمی کنسول درباره آن مطالعه کنید، طبق اظهارات این کنسول با بیش از 1300 عنوان کنسول wii همخوانی دارد که همه این عناوین با قیمت 19.99$ دلار عرضه خواهند شد.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
رابرت برترام، معاونت نینتندو کانادا طی بیانیه ای اذعان داشت: "در مجموعه عناوین wii برای هر فردی بازی مناسب وجود دارد، به نظر من این وسیله یک هدیه مناسب برای تعطیلات خواهد بود، هدیه ای که افراد خانواده را دور هم جمع می کند. با اینکه wii mini قیمت کمی دارد اما یک سرگرمی بزرگ به حساب می آید."

او در ادامه گفت: "wii mini برای افرادی که تمایل به خرید یک wii برای بار اول و لذت بردن از کنسولی که بازار گیم های حرکتی را متحول کرد، دارند؛ یک خرید عالی محسوب میشود."

نظر شما چیست؟ آیا wii mini با این قیمت و امکانات موفق خواهد شد؟


موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , اخبار will , اخبار will U ,
برچسب‌ها: اخبارwii mini , اخبارwii , اخبارwii u , wii mini با قیمت 99.9$ به بازار عرضه خواهد شد , کنسول wii mini با قیمت 99.9$ به بازار عرضه خواهد شد ,

آخرین مطالب