تبلیغات
BLACK - GAMES - اطلاعات و تصاویر بازی جدید Bungie
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : چهارشنبه 8 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi

بعد از مدت ها انتظار ، اطلاعات جدیدی از بازی جدید Bungie یعنی Destiny منتشر شد.
سایت IGN با ارائه تصاویر و اطلاعات ، به توضیحات بیشتر در مورد Destiny پرداخته است.
داستان بازی 700 سال بعد روی کره زمین و در شهری به نام Last City اتفاق می افتد. در دنیایی که منظومه شمسی پوشیده از بقایای عصر طلایی انسان هاست.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
در همین زمان یک سفینه فضایی عجیب و فوق العاده غول پیکر بر فراز زمین ظاهر می شود و ابعاد عظیم و شکل ظاهری آن به نوعی است که می توان آن را Second Moon (ماه دوم) نامید. هیچ کس نمی داند این سفینه چرا و از کجا آمده است. انسان ها تنها می دانند که این سفینه محافظ آن ها خواهد بود. از این سفینه تحت عنوان The Traveler (مسافر) نیز یاد می شود.
در همین زمان هیولاهای بیگانه و عجیبی نیز از گوشه و کنار کهکشان به قصد اشغال زمین و Last City هجوم می آورند. ما در این بازی نقش Knight (شوالیه) های جوانی را ایفا می کنیم که وظیفه دفاع از باقی مانده انسان های زمین و پیدا کردن راهی برای شناخت بیشتر این موجودات و در نهایت شکست آن ها را داریم.

بازی Destiny به عنوان تجربه ای Fun ، سرگرم کننده و قابل دسترس برای همه معرفی شده است. هدف Bungie خلق دنیایی عظیم ، عمیق ، قابل لمس و در نهایت چیزی شبیه سری Star Wars می باشد. به نظر می رسد Destiny از نظر مضامین خشن و درجه سنی ، پایین تر از سری Halo بوده و قادر به جذب قشرهای بیشتری از گیمرها خواهد بود. Jason Jones یکی از موسسین Bungie در مورد بازی می گوید : "Destiny برای کودک 7 ساله درون شما طراحی شده است. ما می خواهیم این بازی تأثیری مانند ماجراجویی های رمزآلود برای شما داشته باشد."
گیم پلی بازی نیز تحت عنوان Social at Its Core عنوان شده و به نظر می رسد هسته مرکزی بازی حالتی مولتی پلیر و اجتماعی داشته باشد. همچنین گفته شده در دنیای بازی باید با دوستان خود به اکتشاف بپردازید ، چه دوستان قدیمی و چه دوستان جدیدی که در همین بازی پیدا می کنید. هنوز مشخص نیست که این توضیحات به معنای این است که سبک بازی MMO خواهد بود یا خیر. (پیش از این شایعه ای در این مورد منتشر شده بود که البته Bungie بعدها آن را یک جوک نامید)


اشاره ای جالب به Destiny در بازی Halo 3: ODST محصول سال 2009

در مدارک منتشر شده ، لوگوی Destiny نیز به چشم می خورد و در زیر آن آیکون های Xbox 360 و PlayStation 3 دیده می شوند و البته نشانی اینترنتی Destiny.com که البته هنوز این آدرس برای همگان فعال نشده ولی حداقل مشخص است که توسط Bungie خریداری شده است. همین موضوع نشان می دهد که به احتمال زیاد Destiny یک Codename نبوده و نام نهایی بازی خواهد بود.
سایت IGN با Bungie تماس گرفته و در مورد این اطلاعات سوال کرده بود و جواب Bungie به این شکل بوده :
ما هنوز آمادگی کامل برای پرده برداری از دنیای بعدی خود را نداریم. ولی بعد از این اتفاق ، دوست داریم طرفداران ما چیزهای رسمی ای در سایت خود ما ببینند. به زودی منتظر ما باشید و به سایت ما سر بزنید.
سایت Bungie به همین سرعت به روز شده و اولین تصویر رسمی (نه Leak شده) از بازی را منتشر کرد :پیش از این نیز مدارکی از بازی Destiny لو رفته بود که در آن ها به تاریخ انتشار نسخه های مختلف بازی اشاره شده بود. به این صورت که 4 نسخه اصلی در پاییز سال های 2013،2015،2017،2019 عرضه شده و در فواصل بین این سال ها نیز DLC هایی تحت عنوان Comet منتشر خواهند شد. همچنین در آن مدارک این طور عنوان شده است که اولین نسخه Destiny ابتدا برای کنسول Xbox 360 و کنسول نسل بعد مایکروسافت عرضه شده و بعد از مدتی برای PC و کنسول های PS3 و PS4 نیز منتشر خواهد شد. البته تصاویر جدید شاید نشان دهنده عرضه بازی برای Xbox 360 و PS3 به فاصله نزدیک به هم باشد.


موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , تصاویر بازی ها , نمایشگاه های معرفی بازی , نقد و بررسی بازی ,
برچسب‌ها: اخباربازی , اخباربازی ها , نقدوبرسی بازی Bungie , نقدوبرسی Bungie , اطلاعات و تصاویر بازی جدید Bungie ,

آخرین مطالب