تبلیغات
BLACK - GAMES - Capcom: ما مشكلی با Dead Space 3 نداریم.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : چهارشنبه 8 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi


اخیرا گروه زیادی از رسانه ها به بحث و مقایسه ی Lost Planet 3 و Dead Space 3 پرداخته اند و به دنبال این موضوع Siliconera مصاحبه ای داشته با دو تن از عوامل این بازی كه یكی از انها Andrew Szymanski تهیه كننده ی شركت Capcom و دیگری كارگردان استودیدوی Spark Unlimited آقای Matt Sophos كه در حال حاضر بر روی عنوان Lost Planet 3 هم كار می كند و از آنها در مورد شباهت های بین این دو عنوان پرسیده است.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»


Szymanski در پاسخ این سوال اظهار كرد كه :

"وقتی من به عنوان یكی از اعضای Capcom دموی E3 بازی Dead Space 3 را دیدم با بگویم كه اولین احساسی كه كردم احساس تملق و خودستایی سازندگانش بود .این احساس را داشتم چون كه ما از سال 2006 این محیط و فضای یخی را خلق كرده بودیم و به نظرم آنها داشتند از محیط و ساختاری كه متعلق به ماست استفاده می كردند و وقتی تیزر این عنوان درماه آپریل منتشر شد,دیدم كه در اكثر فضاهای آن از اصلی ترین عنصر بازی ما استفاده شده بود و دمویش طوری بود كه انگاری سازندگانش میخواستند بگویند"هی ببینید ما داریم یه بازی راجب برف وسیاره های یخی میسازیم"

برحسب تصادف Dead Space 3 جاهای زیادی داشت كه پر بود از لوكیشن های سیارات یخی و جزئیاتی اینچنینی و انگاری كه سازندگان Dead Space 3 داشتند به ما می گفتند" باشه, ممنون از این كه كارمون رو راه انداختین" اما از نظر من میدونید این كارشان هیچ اشكالی ندارد. اتفاقا یكی از پیشرفت های جالبی كه كه ما درهردو عنوان می بینیم این است كه آنها هم مثل ما سعی كرده اند تنوع بیشتری به گیم پلی بازیشان بدهند درست برخلاف عناوین old school دیگر كه بدون هیچ خلاقیتی فقط می خواهند از ریشه های عناوین قبلیشان پیروی كنند."Matt Sophos هم صحبت های Szymanski را تایید كرد و در مورد شباهت های لوكیشن های برفی دو عنوان گفت:

"هرچند كه من نمیتوانم در مورد سازندگان وعوامل Dead Space 3 صحبت زیادی بكنم اما همان طور كه Andrew گفت این شباهت ها در حد خیلی كم و سطحی هستند.

همه به بازی آنها از دید یك بازی survival-horror نگاه میكنند و آنها هم سعی كرده اند كه در دنباله ی جدیدشان این سبك را با محیط های سرد و یخ زده تركیب كنند.اما تمركز اصلی ما این بوده كه سطح تنوع گیم پلی بازی را , برای طرفداران بالا ببریم , بنابراین من مقایسه ی این دو عنوان با هم را زیاد مناسب نمی دانم. "

Dead Space 3 در 3 فوریه سال 2013 منتشر می شود و Lost Planet 3 هم در زمانی نامشخصی در سال 2013 عرضه خواهد گردید.موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار PC , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , کاور بازی ها ,
برچسب‌ها: اخباربازی , اخباربازی ها , Capcom: ما مشكلی با Dead Space 3 نداریم. , Capcom: ما مشكلی بابازی Dead Space 3 نداریم. , بازی Lost Planet 3 , Lost Planet 3بازی , بازی بینظیر Lost Planet 3 ,

آخرین مطالب