تبلیغات
BLACK - GAMES - داستان فیلم God of war ممكن است تغییرات "دراماتیكی" داشته باشد.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : پنجشنبه 9 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi


سونی بار دیگر Patrick Melton و Marcus Dunstan فیلمنامه نویسان God of war را فراخواند و به آنها اجازه داد تا در صورت لزوم به بازنویسی فیلمنامه بپردازند.
این دو در مصاحبه ای با Shock Till You Drop اذعان داشتند كه كمپانی سونی تاكید زیادی دارد تا این فیلمی فقط یك تقلید صرف از فیلم هایی مثل Clash of the Titans و Immortals نباشد.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»


Dunstan گفت:

" چنین فیلمی هایی میتوانند برای ما الهام بخشی باشند تا فیلم God of war را به جایی برسانیم كه بیش از پیش جسورانه و نوآورانه باشد.منظورم این نیست كه می خواهیم این فیلم را در رده ی چنین فیلم هایی قرار دهیم اما برای اینكه ما بتوانیم در كنار سایر نوآوری هایمان اساس این فیلم را بنا كنیم نیازمندیم كه از درون مایه های ژانر اینگونه فیلم ها هم تا حدودی بهره بگیریم.
زمانی این فیلم مطلوب و رضایت بخش خواهد بود كه ما چنین فیلم هایی را به عنوان نمادی از این ژانر مورد بررسی قرار دهیم ولی در كنار آن هم سعی كنیم چیزی متفاوت ارائه بدهیم."

و باتوجه به این حرف انتظار میرود كه در نقاطی, داستان فیلم تاحدودی از فضای بازی فاصله بگیرد.
Melton هم در ادامه افزود:

"در مورد Sony Game Studios باید بگویم كه شاید شما فكر كنید آنها از پرداختن ما به ریشه ها وگذشته های این بازی تردید و واهمه داشته باشند اما همیشه آنها از ما پشتیبانی میكنند ودر ساخت فیلمی متفاوت نسبت به سایر اینگونه فیلم ها به ما دلگرمی می بخشند و این بدین معناست كه اگر قرار باشد ما تغییرات دراماتیكی در داستان داشته باشیم آنها مشكلی با آن ندارند. "

فیلم God of war همانطور كه قبلا گفته شده قرار است به گذشته و ریشه های این بازی بپردازد كه از این نظر شباهت اندكی با Batman Begins خواهد داشت.موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , تریلر بازی (VIDEO) ,

آخرین مطالب