تبلیغات
BLACK - GAMES - Square Enix :موتور Luminous Engine همگان را متحیر خواهد كرد.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : شنبه 11 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
در روزهای جمعه و شنبه هفته ی گذشته شركت Square Enix كنفرانسی را در توكیو برگزار كرد.دركنار اینكه صحبت هایی در مورد لانچ مجدد Final Fantasy XIV مطرح بود, موضوعی كه Square Enix در این دو روز بیشترین مانور را بر رویش میداد تك دموی Agni's Philosophy: Final Fantasy بود.برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»Agni's Philosophyیك تك دمو بود كه برای معرفی موتور جدید Square Enix یعنی Luminous Engine در E3 2012 به نمایش درآمد. نكته ی مهم در مورد این دمو این بود كه در آن از هیچ تصویر از پیش رندر شده ای استفاده نشده بود و تمام آن توسط Luminous Engine بصورت كاملا Real time پردازش میشد.

Square Enix در این كنفرانس اظهار داشت:

"به عبارت ساده تر اگر بخواهیم برایتان بگوییم Luminous Engine به این دلیل ساخته شده كه Square Enix به شما نشان دهد كه نه تنها میتواند بازی هایی را تولید كند كه تشخیصشان با واقعیت بسیار دشوار باشد بلكه علاوه برآن , موتور جدیدمان میتواند اینگونه بازی ها را به صورت كاملا Real time برای شما پردازش نماید".

Square Enix همچنین اعلام كرد كه آنها خودشان را برای نسل بعدی كنسول ها كاملا آماده كرده اند و در حال حاضر سخت مشغول كار به روی بهبود این موتور هستند تا مشكلاتی كه سازندگان بازی ها ممكن است در سال های آتی با آن روبرو شوند را به حداقل برسانند.
به همین دلیل هم شركت در این كنفرانس برای عموم آزاد بود و به طورآنلاین و مستقیم هم بر روی اینترنت در حال پخش بود تا Square Enix به همه ی گیمرهای جهان اعلام كند كه برای نسل بعد آماده است.
یكی دیگر از اهداف این شركت در كنفرانس طولانیش این بود كه حاضرین را متقاعد كند كه در نسل بعد ساخت بازی هایی با این سطح بالای جزئیات مثل Agni's Philosophy's كاملا ممكن و عملی است.

در پایان شاید مهم ترین نتیجه ای كه بتوان از این كنفرانس گرفت این باشد كه نسل بعدی كنسول ها این پتانسیل را خواهد داشت تا تصاویری را برایتان خلق كند كه تا به حال نظیرش را هیچ كجا ندیده اید.
موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها ,
برچسب‌ها: اخباربازی ها , اخباربازی , Square Enix :موتور Luminous Engine همگان را متحیر خواهد كرد. ,

آخرین مطالب