تبلیغات
BLACK - GAMES - شرکت Rockstar در حال توسعه یک موتور جدید برای کنسول های نسل بعد
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : دوشنبه 20 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
فاش شدن گوشه ای رزومه کاری افراد مرتبط با صنعت بازی، همیشه موضوع جالبی بوده است، خصوصا هنگامی که چیزی در پروفایل LinkedIn این افراد پیدا می‌شود که در اصل قرار نبوده فاش شوند.و حذف اطلاعات فاش شده از این رزومه ها، بیش تر اوقات به معنای صحت این اطلاعات بوده است.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»

بعضی اوقات، سازنده ها بازی، لیستی از نیازمندی های خود را بر روی وب سایت رسمی خود یا از طریق وب سایت یک ناشر خارجی، منتشر می‌کنند و بر اساس تو ضیحات داده شده در این لیست، شما می‌توانید استنتاج کنید که آن ها مشغول انجام چه کاری هستند.

اخیرا، لیستی همانند لیست های ذکر شده از طرف کمپانی بزرگ Rockstar Games - سازنده عنوان GTA 5 که برای عرضه در سال آینده در نظر گرفته شده است و شایعاتی حاکی از عرضه این عنوان در 19 ژوئن به گوش می‌رسد - منتشر شده است.

این کمپانی ذکر کرده است که به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای و با تجربه برای تمرکز بر روی توسعه موتور گرافیکی جدیدی است: " این یک فرصت عالی برای ساخت و توسعه یک موتور و سیستم هایی با عملکرد بالا برای نسل کنونی و نسل بعد پلتفرم ها است."

منظور آن ها از پلتفرم های نسل بعد، یقینا کنسول Wii U نبوده است، چرا که عرضه عنوان GTA 5 بر روی این کنسول همچنان تایید نشده است. به نظر می‌رسد که منظور آن ها کنسول های نسل بعد کمپانی های Sony و Microsoft یعنی PS4 و Xbox 720 بوده است.

و شاید یک عنوان GTA 5 و یا Red Dead Redemption برای نسل بعد خواهد بود.


موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار PC , اخبار Xbox , اخبار PS3 , اخبار 3DS , اخبار PS VITA , اخبار PSP , اخبار will , اخبار will U , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , شایعات بازی ها و کنسول ها ,
برچسب‌ها: شرکت Rockstar در حال توسعه یک موتور جدید برای کنسول های نسل بعد , شرکت Rockstar در حال توسعه یک موتور جدید , Rockstar در حال توسعه یک موتور جدید برای کنسول های نسل بعد , Rockstar در حال توسعه یک موتور جدید , اخباربازی ها , اخباربازی , GAMES ,

آخرین مطالب