تبلیغات
BLACK - GAMES - موتور نسل بعد بازی جدید سازندگان بازیMafia رونمایی شد.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : دوشنبه 20 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
سازنده سابق Mafia یعنی Daniel Vavra از موتور نسل بعدی RPG خود رونمایی کرد و احتمالا بازی بین سال های 2014/2015 عرضه می شود.Daniel Vavra تصاویر را از بازی RPG قرون وسطایی خود که با موتور نسل بعد ساخته شده و هنوز بازی تایید نشده رونمایی کرد.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
این سازنده که در استدیو Workhorse در حال کار است بازی شبیه به Skyrim برای Xbox 720 ساخته است و حتما برای از دور خارج کردن PC است.

به گزارش شعبه Eurogamer.cz چک چیزی که نمایش داده شده با استفاده از ابزار و همچنین نسخه تغییر یافته CryEngine 3 ساخته شده است. انبار و خانه های چوبی مزارع ساخته شده، بازتاب آب و برگ درختان در ویدئو نمایش داده شده چیزی که نمایش داده شد بسیار شبیه به واقعیت بود.

Daniel Vavra از جمله افرادی بود که به تازگی در جلوی سفارت یونان برای بازداشت 2 سازنده ArmA به اتهام جاسوسی اعتراض کرده بود.

موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , کاور بازی ها , پیش نمایش بازی ,
برچسب‌ها: موتور نسل بعد بازی جدید سازندگان بازیMafia رونمایی شد. , موتورقدرتمند نسل بعد بازی جدید سازندگان بازیMafia رونمایی شد. , اخباربازی ها , اخباربازی , GAME , GAMES ,

آخرین مطالب