تبلیغات
BLACK - GAMES - Popcap یک AAA برای کنسول ها می سازد.
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : دوشنبه 20 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
Popcap در لیست مشاغل خود به دنبال یک متخصص نرم افزار برای کار با Frostbite 2 می خواهد، آن هم برای یک عنوان AAA برای کنسول ها.
در توییتر Superannuation که لیست مشاغل ذکر شده است نشان می دهد، Popcap سازنده بازی های گوشی های همراه و شبکه اجتماعی که بازیهای Bejeweled و Plants vs. Zombies را ساخته است تعجب آور است که با به مرزهای AAA می گذارد.

برای مشاهده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
لیست مشاغل بیان می کند که: استدیو PopCap به دنبال افرادی با تخصص برای ساخت یک عنوان AAA برای کنسول ها است. این افراد بر روی گروه گسترده ای از سیستم های بازی کار خواهند کرد، اما فقط به این محدود نیست: انیمیشن، صداگذاری، مدیریت و جلوه های هنری ایده های بسیاری برای پیاده سازی یک تجربه ی ناب را با کمک Frostbite 2 که به زودی نمایش داده میشود.

آیا شاهد یک نسخه first-person از بازی Plants vs. Zombies خواهیم بود؟موضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها , کاور بازی ها , پیش نمایش بازی ,
برچسب‌ها: Popcap یک AAA برای کنسول ها می سازد. , شرکتPopcap یک AAA برای کنسول ها می سازد. , مطالبی جدیددرباره EA , بازی های جدیدEA , اخباربازی , بازی , بازی های رایانه ای ,

آخرین مطالب