تبلیغات
BLACK - GAMES - مولتی پلیربازی The Last of Usتایید شد+Box Artبازی رونمایی شد
اخبار روز و مسائل مربوط به بازی های رایانه ای و کنسول ها(PC,XBOX360,PS3,WILL,PSP,3DSو...)
تاریخ : دوشنبه 20 آذر 1391
نویسنده : Yousef Ayoubi
امروز طی باکس آرتی از بازی The Last of Us، بخش مولتی پلیر این بازی هم تایید شد. همانطور که انتظار می رفت، باکس آرت جذاب و دیدنی به نظر می رسد و برخی مواردی هست که شاید باعث شود شما این بازی را زودتر پیش خرید کنید.Naughty Dog فعلا تمایلی برای انتشار اخبار و جزییات زیاد در بخش multiplayer ندارد و به زودی اعلام خواهد کرد. اخیرا تریلری از این عنوان در مراسم VGA به نمایش گذاشته شد و تاریخ انتشار این بازی در تاریخ 7 ماه May 2013 اعلام شد.

برای مشاده ی توضیحات به ادامه ی مطلب بروید»»»
بنابر اعلام Naughty Dog، طبق این تریلر داستان بازی اسپویل نشده است ولی همواره این شرکت تا به حال تمایل داشته که چیزی را در مورد بازی هایش اسپویل کند؛ طوری که در بازی Uncharted 3 هم شاهد آن بودیم.

Naughty Dog در مصاحبه ای با PS BLOG نوشته است: " هرطور که ممکن است خود ما هم نمی خواهیم چیزی از این بازی به بیرون درز کند درحالی که ما فقط نکات مهمی مثل روایت عاطفی، که سازندگان بازی برای The Last of Us در نظر گرفته اند، نشان می دهیم."

BOX SHOT بازی


برای دیدن تصویر بزرگتر بر روی عکس کلیک کنیدموضوعات مرتبط: بازی ها و کنسول ها , اخبار کنسول ها و PC , اخبار بازی , اخبار ساندگان بازی و شرکت ها ,
برچسب‌ها: مولتی پلیربازیThe Last of Usتایید شد+Box Artبازی رونمایی شد , بخش مولتی پلیربازیThe Last of Usتایید شد+Box Artبازی رونمایی شد , بازی The Last of Us , اخبار بازی , اخباربازی ها , بازی , اطلاعاتی درباره ی The Last of Us ,

آخرین مطالب